Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Ben-Zerba s.r.o.
Ostrovského 1332/4
150 00 Praha-5 Smíchov
tel: +420 257 213 625
napište nám

O NÁS

Kdo jsme?


Camelion - dekorace je součástí firmy Ben - Zerba s.r.o., která se zabývá prodejem modelové železnice a potřebami pro tvorbu modelové krajiny. V našem e-shopu i kamenném obchodě najdete především dekorace a sběratelské modely od firem L'Oiseau Bateau, Wilesco, Kovap a další.

Jak jsme již psali na naší úvodní stránce, Camelion - dekorace vznikl jako protipól Ben - Zerba s.r.o. a zaměřuje se převážně na ženy a holčičky. Muži však nemusí být smutní, i v našem obchodě potěší svou duši i oko, díky plně funkčním modelům parních strojů či kovových modelů autíček a mnoho dalšího. Jak náš e-shop, tak i kamenný obchod nabízí neobvyklé dekorace a modely, kterými můžete ozvláštnit svůj byt či dětské pokojíčky. Vaše návštěva nás vždy potěší a my se budeme snažit, abyste se u nás cítili dobře a rádi jste trávili čas na našem e-shopu či v kamenném obchodě.

 

Co vám můžeme nabídnout?


L'Oiseau Bateau


Na našem e-shopu i v kamenném obchodě můžete nalézt snové dekorace od francouzské firmy L'Oiseau Bateau, která se zabývá výrobou kovových dekorací především do dětských pokojíčků. Své místo si však tyto dekorace jistě najdou kdekoliv, kde vám budou dělat radost a vy se budete těšit z pohledu na ně. Dekorace jsou ručně malované, působí velmi umělecky a v každé z nich je ukrytý příběh, který probouzí vaši fantazii. Většina dekorací je závěsná, proto nejlépe vyniknout ve volném prostoru.

 

Wilesco


Další firmou, jejíž výrobky nabízíme na našem e-shopu i v kamenném obchodě, jsou modely parních strojů a doplňky k parním strojům od německé firmy Wilesco. Modely jsou vytvořeny s precizností a důrazem na detail. Všechny parní stroje či parní válce
a další modely jsou plně funkční a odkazují tak na dávnou slávu páry. V nabídce je několik druhů parních strojů. Naleznete zde stacionární i pohyblivé modely, které mohou být dálkově ovládány i luxusní edice, které ozdobí váš stůl v kanceláři či v domácnosti. Radost z modelů budou mít jistě muži, ale zájem vzbudí i u žen a dětí, jelikož výjimečnost těchto modelů přitáhne pozornost téměř každého.

 

Kovap


V naší nabídce naleznete i modely české značky KOVAP. Firma začala s výrobou plechových hraček již roku 1946 a tuto tradici si zachovává dodnes. Všechny výrobky jsou vyráběny z ocelového plechu, jsou zdravotně nezávadné a vlastní certifikát "Bezpečné hračky". Mnoho lidí si možná pamatuje berušku na klíček či kluka na tříkolce. Se značkou KOVAP můžete zavzpomínat na staré časy a udělat radost svým dětem nebo i sobě. Je na vás, zda model bude zdobit vaši sběratelksou vitrínku nebo si budete za zvuku smíchu svých dětí užívat vzácné chvíle při hraní s těmito plechovými hračkami.

 

V budoucnu v naší nabídce přibudou i další firmy, které nebudou o nic ménně zajímavé, než tyto zmíněné.